Met een kernbestuur en een ring van experts

kunnen we direct inspelen op ontwikkelingen in de sector.

Samen Alles Voor Elkaar

We werken met het ecosysteem principe. Alle partners en experts die met ons werken doen dit zelfstandig en voor eigen rekening. Zo houden we elkaar scherp en bevorderen we de synergie tussen de partners.

 



Dagelijks bestuur

Voorzitter

 

Edwin Herdink

+31640440349

e.herdink@commissiecfd.nl

Secretaris-

Penningmeester

 

Willem van Spronsen

+31597434414
w.vanspronsen@commissiecfd.nl



Ring van vaste experts

Strategie, Marketing, Lobby

Jeffrey Leichel

+31651808808
j.leichel@commissiecfd.nl

Juridische Zaken

Anja de Rooy-Kolkman

+31683561010

anjaderooy2@gmail.com 

Facilitaire Diensten

Robert Koopman

+31619609719

r.koopman@commissiecfd.nl

Financiële administratie 

Milan Herdink

+31636503740

m.herdink@commissiecfd.nl

Marketing & communicatie 

Bart Steenbeek

+31616602850

b.steenbeek@commissiecfd.nl

Marketing & communicatie 

Annette van de Bunt  

+31653525716

a.vandebunt@commissiecfd.nl 

Marketing & communicatie 

Patrick Bavelaar

+31615236676

p.bavelaar@commissiecfd.nl

PLAN - Pensioen & lijfrente 

Willem van Weelden

+31655332772

info@vanweelden-partners.nl

Media

Dick Spelt

+31654928049

dickspelt@gmail.com



Ere leden

 

Harry Beugelink

 



CFD Gooimeer 1 | 1411 DC | NAARDEN | info@commissiecfd.nl