Met een kernbestuur en een ring van experts

kunnen we direct inspelen op ontwikkelingen in de sector.

Samen Alles Voor Elkaar

We werken met het ecosysteem principe. Alle partners en experts die met ons werken doen dit zelfstandig en voor eigen rekening. Zo houden we elkaar scherp en bevorderen we de synergie tussen de partners.

 



Dagelijks bestuur

Voorzitter

 

Edwin Herdink

+31640440349

e.herdink@commissiecfd.nl

Secretaris-

Penningmeester

 

Willem van Spronsen

+31597434414
w.vanspronsen@commissiecfd.nl



Ring van experts

Strategie, Marketing, Lobby

Jeffrey Leichel

+31651808808
j.leichel@commissiecfd.nl

Events

Annette van de Bunt  

+31653525716

a.vandebunt@commissiecfd.nl 

PLAN - Pensioen & lijfrente 

Willem van Weelden

+31655332772

willem@bijPLAN.nl

Financiële administratie 

Milan Herdink

+31636503740

m.herdink@commissiecfd.nl

Media

Dick Spelt

+31654928049

dickspelt@gmail.com

Juridische Zaken

Anja de Rooy-Kolkman

+31683561010

anjaderooy2@gmail.com 

Marketing & communicatie 

Patrick Bavelaar

+31615236676

p.bavelaar@commissiecfd.nl

Marketing & communicatie 

Ahmad Harbiye

+31616426060

a.harbiye@commissiecfd.nl

Fotografie, styling & design 

Wanda Esche-Heijnneman

+31615965190

wandaesche@gmail.com

Ledencontact

Robert Koopman

+316448319895

r.koopman@commissiecfd.nl



Ere leden

 

Harry Beugelink